Kongre Kayıt

Kongre Kayıt

Kongreye, sözlü ya da poster sunum ile katılmayı planlayan tüm katılımcılar (lisans ve lisansüstü öğrenciler hariç) kayıt ücreti ödeyecektir. Lisans ve lisansüstü öğrencileri kongre günü öğrenci kimlik belgelerini ibraz ederek tüm etkinliklere ücretsiz katılım sağlayabilirler.


Kongreye, bildirisiz olarak dinleyici olarak da katılabilmek mümkündür. Bu şekilde katılım için
herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Bununla birlikte, bildirisiz katılımcı kaydı yaptıran misafirlerimiz yalnızca bilimsel etkinliklere katılım ile ara ikram hizmetlerinden ücretsiz faydalanacaktır. Kongre için dinleyici kaydı yapmak için tıklayınız.

Kongre Kayıt Ücretleri1

Katılımcı Özellikleri

 

Kayıt Ücreti
Öğretim Üyesi 250 TL
Öğretim Görevlisi, Araştırma Görevlisi ve Öğretmenler            150 TL
NotFEAD üyesi olan tüm katılımcılar için %10 ekstra indirim yapılır. Üye olmak için hemen tıklayınız. Üyelik için gerekli belgeler, kongre kayıt masasında teslim edilebilir.
 
1Kongreye bizzat katılacak her katılımcının (lisans ve lisansüstü öğrencier hariç) kayıt ücreti yatırması zorunludur. Her bir katılımcı kongre boyunca en fazla iki sunum yapabilir. Bir çalışmanın kongre programında yer alabilmesi için yazar/lardan en az biri, kayıt ücretini en son 21 Aralık 2019 tarihine kadar yatırmalıdır.
 

Kongre Süresince Verilecek Hizmetler2

 • Bilimsel Programlara Katılım
 • Öğle ve Akşam Yemekleri
 • Ara İkramlar
 • Kongre Seti
 • Katılım Belgesi

Hesap Bilgileri3

Banka: T.C. Ziraat Bankası
Şube: ODTÜ Şubesi / Ankara
Hesap Sahibi: Fen Eğitimi ve Araştırmaları Derneği
Şube Kodu-Hesap No: 1537-720695835002
IBAN: TR 9400 0100 1537 7206 9583 5002
Ziraat Bankası hesabı üzerinden havale yolu ile veya başka bir banka hesabı üzerinden (EFT) (hesabınızın bulunduğu bankaya göre masraf oluşabilir, masraflar katılımcıya aittir) katılım ücreti yatırılabilir.
 
Katılım ücreti yatırılan her durumda:
 • ALICI kısmına "Fen Eğitimi ve Araştırmaları Derneği”
 • AÇIKLAMA4 kısmına;
  1. TC Kimlik Numarası
  2. Ad ve Soyad
  3. Bağış
yazılması gerekmektedir.
4Açıklama kısmı örneği: Adı SOYADI, T.C. Kimlik Numarası, Bağış
 • Yaptığınız işleme ait dekontunun bir örneğini kongrenin ubek2019rize@gmail.com e-posta adresine göndermeniz gerekmektedir.
 • Bağış karşılığında Katılım Belgesi ile Ödeme Belgesi verilecektir. Ayrıca fatura talep eden katılımcılarımıza ise fatura bedeli karşılığında yalnızca Fen Eğitimi ve Araştırmaları Derneği adına bağış makbuzu verilebilecektir. Katılım Belgesi bizzat kongrede bulunan katılımcılın kendisine verilecektir.
 • Kongre katılım ücreti yasal yardım kampanyası çerçevesinde bağış olarak alınacağından kongre başvurusunu iptal etmek isteyen katılımcılara geri ödeme yapılması maalesef mümkün değildir.